Het fiets en wandelpad aan de Amazoneweg in het Tanthof is lange tijd buiten gebruik geweest Dit voor de aanleg van buizen in de grond ten behoeve van WarmteLinQ, het warmtenet dat vanaf de haven van Rotterdam restwarmte transporteerd via Delft naar Den Haag.

Niet te verwarren met Warmtenet, dat warm water oppompt uit de grond (via geothermie) en waar de Buitenhof en Voorhof straks van warmte worden voorzien.

De buizen voor WarmteLinQ zijn inmiddels aangelegd en de werkzaamheden sinds 2023 afgerond, maar het fiets- en wandelpad op de Amazoneweg zijn nog steeds niet bruikbaar en met hekken afgesloten, zie foto’s hieronder:

Mede namens vragen van Tanthof bewoners heeft Hart voor Delft hier vragen over aan het stadsbestuur.

Zie hieronder de vragen die we aan het stadsbestuur hebben gesteld. We houden je uiteraard hiervan op de hoogte.

Omdat dit al zo lang duurt, hebben we er technische vragen van gemaakt, dan ontvangen we de antwoorden van het stadsbestuur sneller.

Het stadsbestuur heeft onze vragen beantwoord. Zie hieronder de antwoorden:

Lader Aan het laden...
EAD logo Duurt het te lang?

Opnieuw laden Laad het document opnieuw
| Open Openen in nieuwe tab

We zijn echter nog niet tevreden over de beantwoording en beraden ons op vervolgvragen. Heeft u nog vragen en opmerkingen? Laat het ons weten, stuur een email naar fractie@hartvoordelft.nl of geef uw reactie onder het artikel.

Marcel Koelewijn

Hart voor Delft.